Mostbet güvenilir mi, evet lisanslıdır. Tüm oyuncuların spor bahislerine, çevrim içi kumarhanelere, promosyonlara, bonuslara ve hediyelere erişimi vardır. Mostbet para çekme bir bnakov kartında olabilir. Şimdi Katıl!

Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Giriş yap

Kolejnym krokiem jest nauczenie się przeformułowania tych myśli.

blog 19 Ocak 2021

Kolejnym krokiem jest nauczenie się przeformułowania tych myśli.

Możesz także użyć różnych serów. Szwajcarskie i Ementaler są bardzo podobne do Gruyere, lub można użyć Sharp Cheddar, Edam lub Gouda.

W tym przepisie można również użyć różnych ziaren. Lubię kombinację brązowego i dzikiego ryżu, co nadaje mu ładną konsystencję, ale możesz zrobić wszystko jedno lub drugie. Farro, jęczmień lub komosy ryżowe również działałyby dobrze w tym przepisie!

Ten tandetny przepis na grzyby i dzikiego ryżu, obrazy i tekst zostały zaktualizowane, aby dać Ci najlepszą możliwą treść!

Tandetny przepis na grzyby i dzikie ryżowe zapiekanki

dostosowane z super naturalnego każdego dnia

Składniki

1 łyżka oliwek oliwek

1 duża cebula , pokrojone w kostkę

3 goździki czosnkowe, mielone

16 uncji mieszane grzyby, oczyszczone i posiekane

1 łyżeczka posiekanego świeżego szałwii

1/1/1/1/ 2 łyżeczki posiekanego świeżego tymianku

1 1/2 szklanki gotowanego dzikiego ryżu, w temperaturze pokojowej

1 1/2 szklanki gotowanego brązowego ryżu, w temperaturze pokojowej

2 jajka

1 szklanka pełnego tłuszczu lub 2% twarogu

1/2 szklanki pełnego tłuszczu lub 2% zwykłego jogurtu

1 szklanki shredded gruyere ser

Instrukcje

Rozgrzej piekarnik do 350 stopni. Spryskaj duże naczynie do pieczenia oliwą z oliwek i odłóż na bok.

Podgrzej oliwę z oliwek na dużej patelni. Dodaj cebulę i szczyptę soli. Smaż do półprzezroczystego około 5 minut. Dodaj grzyby, czosnek, sól i czarną pieprz oraz smaż, aż grzyby będą delikatne, złote i wypuściły swój płyn, około 5-7 minut. Dodaj szałwii i tymianek i gotuj więcej minut.

Wyjmij grzyby do dużej miski i wymieszaj ryż do mieszanki grzybowej.

W średniej misce wymieszaj jajka, twarogu, jogurtu i tymianku. Wlać do mieszanki ryżu grzybowego i wymieszaj, aby połączyć. Wlej mieszankę do naczynia do pieczenia. Posyp wierzch serem. Przykryj folią lub pokrywką i piecz przez 30 minut. Wyjmij folię/pokrywkę i piecz przez dodatkowe 20 minut, aż będzie złoty.

Jeśli podoba Ci się ten przepis na grzyb i dzikie ryżowe przepis na zapiekankę ryżu, możesz również polubił:

kiełbasę i hasz brązową zapiekankę z jarmużą

wegetariańskie greckie zapiekanki

zapiekanki makaronowe z jarmużą, feta i oliwki

Wszyscy dorastaliśmy w kulturze dietetycznej, więc oczywiście nieustannie walczymy o mentalność diety. Radzenie sobie z tymi myślami może sprawić, że jedzenie jest naprawdę stresujące! Przeczytaj ten post, aby nauczyć się narzędzi, jak przeformułować myśli mentalności diety podczas intuicyjnego jedzenia.

W tej intuicyjnej podróży do jedzenia mogłeś zauważyć, że zachowania wokół jedzenia często się zmieniają, zanim twoje myśli. Może to wywołać wiele niepokoju, gdy narażasz się na strach i kwestionujesz zasady żywności, a jednocześnie przeglądając bałagan myśli i przekonań, które wciąż są zakorzenione w mentalności diety.

Wszyscy dorastamy w kulturze dietetycznej, więc oczywiście nieustannie walczymy o mentalność diety. Prawie wszystko, czego dowiadujemy się o odżywianiu, jest zakorzenione w manipulacji wagą. Więc kiedy próbujesz podejmować decyzje dotyczące jedzenia i jedzenia, ale wszystkie informacje o odżywianiu/żywności są skażone kulturą dietetyczną, może to wydawać się bardzo mylące i stresujące.

Często uważałem, że ludzie nie są T zdaj sobie sprawę, jak bardzo myślą o jedzeniu i swoim ciele, dopóki nie zaczną pracować nad intuicyjnym jedzeniem. To prawie tak, jakby mentalność diety staje się częścią naszej podświadomości. Często używam analogii przekwalifikowania naszego mózgu od mentalności diety jako przemieszczania się dobrze zużytej ścieżki turystycznej przez las. Ścieżka zostaje pobita, nie ma pędzla na drodze, więc podróżowanie jest łatwe i wygodne. Wyprowadzenie mózgu od mentalności diety jest jak odejście ze ścieżki, wędrując po lesie i oczyszczenie pędzla, aby stworzyć nową ścieżkę. To trudne i może wziąć dużo energii psychicznej! Napisałem więcej o tej analogii i łamaniu starych wzorów myślowych tutaj.

Częścią oczyszczania hałasu z hodowli diety jest zmniejszenie lęku. Może to oznaczać leki (bez wstydu w przyjmowaniu leków, gdy twoje neuroprzekaźniki działają!). Uważność jest również niezwykle pomocna, ponieważ pomoże ci to zauważyć przemyślenia mentalności diety, dzięki czemu możesz je zakwestionować i zmienić.

Praca z terapeutą może być również niezwykle pomocna, jeśli masz do niego dostęp. Jednym z narzędzi, które może zastosować twój terapeuta, jest terapia behawioralna poznawcza (CBT), która jest skierowana i kwestionuje zniekształcenia poznawcze – nieprzydatne lub niedokładne myśli, które wpływają na nastrój lub zachowania.

Jak przeformułować myśli w intuicyjnym jedzeniu

Jednym z działań, nad którymi pracuję z klientami, pomaga im w identyfikacji myśli zakorzenionych w mentalności diety i zastępowanie ich myślami, które są zgodne z intuicyjnym jedzeniem. Jest to ogromna pomoc w budowaniu świadomości tej podstępnej, nieświadomej mentalności diety i myśleniu w sposób, który dokładniej odzwierciedla rzeczywistość -i twoje wartości! Pomocne może być noszenie notatnika lub dziennika, aby zrzucić przemyślenia mentalności diety w ciągu dnia. Możesz je rzucić i przerazić, gdy je zauważysz, lub wyciągnąć dziennik później, gdy będziesz miał trochę czasu na skupienie się na nim. Jeśli w dowolnym momencie dnia poczujesz winy lub niepokój związany z jedzeniem lub ciałem, wróć do siebie, aby zadać sobie pytanie, jakie myśli podsycają te uczucia, i zapisz te myśli.

Następnym krokiem jest nauczenie się przeformułowania tych myśli. Celem jest określenie tego, co jest prawdziwe i/lub przeformułować myśl w sposób bardziej pomocny. Może to być pomocne w przypadku dietetyka w celu uzyskania wskazówek, ponieważ posiadamy wiele wiedzy opartej na dowodach na temat żywności i wadze i może pomóc w sortowaniu faktów z fikcji. Ale wiem też, że prawdopodobnie posiadasz większość informacji potrzebnych do odpowiedniego karmienia, i jesteś ekspertem własnego ciała.

Oto kilka rzeczy do przemyślenia w przekształcaniu myśli mentalności diety w intuicyjnym jedzeniu:

Nutrition oparty na dowodach

Jest tak wiele informacji o odżywianiu i odżywianiu i Podobnie jak 99% z nich opiera się na nauce piętrowej. Odżywianie jest niezwykle trudne do zbadania, ponieważ jemy wzorce dietetyczne (lub diety), a nie indywidualne pokarmy i składniki odżywcze, a badanie żywienia jest drogie, a przez długi czas jest drogie. Możesz udowodnić prawie wszystko z jednym badaniem, zwłaszcza jeśli jest prowadzony przez stronniczych badaczy (* kaszel* dieta i suplementy). Kiedy patrzysz na zdrowie publiczne, wiemy mnóstwo odżywiania. Na przykład, jak fajnie udało nam się powiązać te główne problemy ze zdrowiem publicznym, takie jak szkorwi i Pellegra z tymi małymi, małymi związkami w jedzeniu? Ale jak powiedział mój kolejny dietetyk i badacz Kevin Klatt na Twitterze, jeśli chodzi o jedzenie dla nieśmiertelności lub dobrego samopoczucia, wiemy o wiele mniej.

Niekoniecznie musisz być dietetykiem, aby wiedzieć, czy coś jest oparte na dowodach, czy nie. Jeśli coś a.) Jest memem na Pinterest lub IG b.) Pochodzi od kogoś bez poświadczeń lub specjalistycznej wiedzy specjalistycznej c.) Próba sprzedaży czegoś lub d.) Jest absolutystów lub strachu, to prawdopodobnie nie jest prawdą.

Twoje żywe doświadczenie

stary. Byłeś tam. Masz dietetykę. Wiesz, jak to idzie. Twoje przeżywane doświadczenie zapewnia ogromną wiedzę i ważniejsze niż to, co mówi każda książka, wpływowy lub dietetyk. Jesteś ekspertem od własnego ciała.

wypełnianie luk

Żyjemy w świecie z prawie 24/7 dostępu do wysoce wyselekcjonowanych obrazów „stylu życia” innych ludzi na nasze smartfonie. Kiedy wpływowi dzielą się zdjęciami swoich „idealnych” posiłków i życia, trudno jest nie zostać owiniętym w porównaniach. Pamiętaj, że za kulisami dzieje się wiele rzeczy, których nie jesteś wtajemniczony.

wcześniejsze ograniczenie

„Nie mogę się kontrolować wokół _____” to naprawdę powszechne Niepokój, aby odczuwać https://yourpillstore.com/, zwłaszcza jeśli miałeś wcześniejsze doświadczenia z jedzeniem, które wydawało się przerażające i wymknęło się spod kontroli. Ważne jest, aby pamiętać o wielu przeszłych doświadczeniach z określonymi pokarmami, które mogło mieć wpływ ograniczenie. Oczywiście poczułbyś się spod kontroli wokół pizzy, gdybyś nigdy nie pozwolił sobie na pizzę, lub jeśli za każdym razem, gdy ją zjadłeś, byłeś głodny. Nie chodzi o to, że nie możesz kontrolować siebie wokół pizzy, zjadłeś ją tak, jak ktoś, jeśli się z tego ograniczali!

To, co rezygnujesz w dążeniu do cienkości.

my my Żyj w świecie, który ceni cieńsze ciała. To niefortunna rzeczywistość, która powoduje wiele bólu i cierpienia dla wielu, których ciała nie są zgodne. Jestem wielkim zwolennikiem autonomii ciała, a jako ktoś, kto nigdy nie mieszkał w większym ciele, nie wydaje mi się, aby powiedzieć komuś, że nie powinni realizować celowej utraty wagi. To powiedziawszy, myślę, że zasługujesz na informowanie o ryzyku i masz przestrzeń do zastanowienia się, czy korzyści z utraty wagi, które społeczeństwo sprzedało ci, są rzeczywiście realistyczne, czy nie rzeczy, które możesz mieć w ciele tu i teraz.

Myślę też, że warto rozważyć to, co musisz zrezygnować w dążeniu do szczupłości. Kiedy ktoś decyduje się na dietę lub ogranicza, często koncentruje się na korzyściach, które ich zdaniem otrzymają. Ale wybór diety często oznacza poświęcenie niektórych lub wszystkich:

Życie społeczne – dieta często oznacza unikanie wydarzeń towarzyskich z jedzeniem

Zdrowie fizyczne – niezadowolenie jest szkodliwe dla zdrowia

Zdrowie psychiczne

Pieniądze

i więcej!

kalorie to energia.

kalorie to jednostka energii. Kiedy myślimy o nich w ten sposób, wydaje się głupie, aby jeść tak mało, jak to możliwe! Wzdłuż tych samych linii węglowodany, tłuszcze i białka zapewniają Twojemu ciału energię, a każdy z nich pełni wyjątkową rolę w twoim ciele. Węglowodany są głównym źródłem paliwa naszego organizmu, a jedynym źródłem paliwa, które nasz mózg może użyć (może sprawić, że jest własna glukoza, gdy głoduje węglowodany, ale rozkłada mięśnie, aby to zrobić). Białka pomagają budować mięśnie, a tłuszcze są potrzebne do zdrowia mózgu, syntezy hormonów i wchłaniania witamin rozpuszczalnych w tłuszczach.

Waga nie jest zdrowiem.

Zdrowie jest złożone. I chociaż waga z pewnością może wpłynąć na zdrowie (głównie w sposób, którego nie można się spodziewać, podobnie jak piętno wagowe), o wiele ważniejsze dla zdrowia to zdrowie społeczne, społeczno -ekonomia, duchowość, pesymizm w porównaniu z optymizmem, sen, stres, edukacja, dostęp do opieki zdrowotnej, itp.

Jeden posiłek nie będzie czynny zdrowia.

Jasne, niektóre pokarmy zawierają więcej odżywiania niż inne – to nie znaczy, że są zdrowsze, co, jak omówiono powyżej, są bardziej złożone. I jasne, odżywianie wpływa na zdrowie. Ale fajnie jest to, że jeden posiłek lub przekąska nie sprawi, że twoje zdrowie. Jest dużo miejsca na jedzenie spożywane wyłącznie dla przyjemności, a wiele razy zabawne potrawy faktycznie przyczyniają się do zdrowia fizycznego i psychicznego, zapewniając przyjemne doświadczenia z jedzeniem.

Mam nadzieję, że daje to informacje i inspirację, aby pomóc Ci zmienić przerażenie Bez ulgi myśli mentalności diety. Jeśli masz jakieś inne przykłady przerobów, które były dla Ciebie pomocne, możesz podzielić się w komentarzach!

Jeśli ten post na temat przeformułowania myśli mentalności diety był pomocny, śledź moją intuicyjną planszę Pinterest dla więcej wsparcia.

Jeśli ten post na temat reframing diety mentalność był pomocny, możesz również polubił:

Jak zakwestionować mentalność diety

Policja żywności lub sojusznik żywieniowy?

Na temat przełomowych starych wzorów myślowych

W dzisiejszym poście nauczę cię, jak jeść jak ptak.

Nie martw się, jestem Nie każe ci jeść ptaków, które porcje jedzenia. Dosłownie nauczę cię, jak jeść jak ptak … jedząc to, co jedzą ptaki.

Nie, nie robaki. Jesteś obrzydliwy. Mówię nasiona ptaków. A raczej proso!

Chociaż proso był znaleziony tylko w siece ptaków, jest również przyjazna dla ludzi i stała się znacznie bardziej popularna, ponieważ konsumenci byli bardziej otwarci na próbowanie nowych unikalnych starożytnych zbóż, na przykład Quinoa, Farro i pisowni. Millet to super pożywne, szybkie i pyszne pełnoziarniste ziarno.

proso został po raz pierwszy uprawiany w Afryce Północnej, gdzie został zjedzony od czasów prehistorycznych. Wciąż jest powszechnie spożywany w Afryce i Azji w płaskich chlebach, takich jak roti oraz słodkie i pikantne owocki. Najbardziej podoba mi się w proso, to jego wszechstronność. Można go przygotować, aby był gruby i kremowy lub puszysty jak ryż. Surowe ziarna można mieszać z wypiekami w celu chrupania. Można go nawet wyskoczyć jak popcorn!

Dzięki łagodnemu smakowi kukurydzy, uważam, że większość ludzi preferuje smak prosa od innych ziaren bezglutenowych, to znaczy, gdy przekonasz ich, aby spróbował! Istnieje wiele powodów, aby ominąć całą fragment nasiona ptaków i uczynić proso częścią twojej diety. Podobnie jak komosa ryżowa, jest to pełne ziarno białka. Jest także bogatym źródłem przeciwutleniaczy, magnezu i niacyny, a także może obniżyć trójglicerydy i zmniejszać stan zapalny.

Przepis, który dziś dzielę na miskę proso z czarną fasolą i pico de gallo jest dobrym proso dla początkujących Przepis. To dość tradycyjna miska z ziarnistością zwieńczoną pikantną, czosnkową czarną fasolą. I łatwy pico. Jest to również super budżetowe danie, zwłaszcza jeśli dostaniesz proso z masowej nawy sklepu spożywczego. To także świetny przepis na gotowanie wsadowe!

Miska proso z czarną fasolą i pico de gallo

serwuje 4

składniki

proso:

1 łyżka oliwy z oliwek Extra-Virgin

1/2 średniej cebuli, drobno posiekany

1 czosnek goździkowy, mielony

1/2 jalapeno, łodyg posiekane

1 szklanka proso

fasoli:

1 łyżka oliwa z oliwek extra-virgin

1/2 średniej cebuli, drobno pokrojona w kostkę

2 goździki czosnkowe, mielone

1/2 jalapeno, łodygowe, zaszczepione i drobno posiekane

1 14-uncja puszka czarna fasola, osuszona i spłukana

1 łyżka octu czerwonego wina

pico de gallo:

2 duże pomidory, posiekane

1/2 szklanki drobno posiekana cebula

2 łyżki posiekanych kolendry

1 jalapeno, łodyg, zaszczepione i drobno posiekane

sok z 1 wapna

ozdoby:

Kotkowane awokado

jogurt lub kwaśna śmietana

kolendra

szalotki

gorący sos

Instrukcje

Najpierw przygotuj proso. Podgrzej oliwę z oliwek w średnim garnku na średnim ogniu. Dodaj cebulę, czosnek i jalapeno i smaż do miękkości, około 3 minut. Dodaj proso i tosty na patelni, około 2 minuty. Wlać 2 szklanki wody i zagotuj. Przykryj i zmniejsz ciepło, aby gotować na wolnym ogniu. Gotuj 15-20 minut, aż woda zostanie wchłonięta. Pozwól usiąść 5 minut przed odkryciem i puchem widelcem.

Następnie zrób fasolę, w małym garnku, podgrzej oliwę z oliwek i dodaj cebulę, czosnek i jalapeno. Smaż 5 minut, aż będzie miękki i złoty. Dodaj fasolę i kilka łyżek wody. Po rozgrzaniu, około 2-4 minut, dodaj octu czerwonego wina. Dopraw solą.

Podczas gotowania proso i fasoli wymieszaj składniki Pico de Gallo i dopraw solą do smaku.

Podziel proso między czterema miskami. Na wierzch czarną fasolę, pico i udekorowanie zgodnie z potrzebami awokado, jogurtu, zielonej cebuli i gorącego sosu.

Chipotle Chicken Brown Rice Burrito Bowl

Banh Mi Bowl z klopsikami tofu

Dukkah pieczona kalafiorowa miska komosy ryżowej

Citrusy Conserved Cytryna Cutuje bogactwo kremowego awokado i sera ricotta w tym awokado i ricotta tartine. Idealny na śniadanie i lekki lunch w połączeniu z sałatką.

Dla mnie kanapka z awokado to wygodne jedzenie, które przypomina mi dzieciństwo. Dziwne, wiem, ale nie martw się o moje zdrowie psychiczne. Macaroni i Cheese, Oreos i Creamed Spinach należą do tej samej kategorii.

Mój romans z kanapką z awokado zaczął w gimnazjum, kiedy postanowiłem zostać wegetarianinem przez kilka lat. Nie byłem bardzo zdrowym wegetarianinem, a właściwie nie byłem nawet prawdziwym wegetarianin, odkąd złapałem ukąszenia resztka kurczaka w nocy.

Etiket yok

146 gösterim, 1 gün

  

 • Uk's High 10 Finest On-line Casinos

  Tarafından AÇIK 10 Ocak 2022 - 0 Yorumlar

  Uk’s High 10 Finest On-line Casinos Services similar to Boku and Zimpler facilitate pay-by-phone deposits. This is a convenient and secure deposit technique. Debit Cards 50x Wagering applies to the Bonus + Deposit quantity, playable on selected slots only. Bonuses must be accepted inside 72 hours and are legitimate for 30 days and wagering requirement […]

 • Heart Of Vegas And Cashman Casino Slots

  Tarafından AÇIK 19 Mart 2022 - 0 Yorumlar

  Heart Of Vegas And Cashman Casino Slots Yes, these video games could be performed all over the world, there is not any reason to prohibit them as a result of they do not embrace deposits, downloads, and registration. The next significant consider our decision is the variety of free games obtainable without download and how […]

 • Online Casino Websites

  Tarafından AÇIK 10 Ocak 2022 - 0 Yorumlar

  Online Casino Websites One thing to know is that it’s doubtless you’ll want to use the same deposit and withdrawal technique — e.g. Mobile casinos are commonplace for online playing. Whether a on line casino website provides a chosen app or a cell browser version of its website, you’ll not often be unable to use […]

 • Best On-line Casinos Uk

  Tarafından AÇIK 10 Ocak 2022 - 0 Yorumlar

  Best On-line Casinos Uk If you learn our full Cherry Gold Casino review, you’ll learn about 4 welcome bonuses waiting on your first deposit. In reality, as quickly as you confirm your email, you get 25 free spins and a 100 percent cashback bonus. In addition, there are particular monthly promotions that provides you with […]

 • Heart Of Vegas And Cashman Casino Slots

  Tarafından AÇIK 19 Mart 2022 - 0 Yorumlar

  Heart Of Vegas And Cashman Casino Slots Yes, these video games could be performed all over the world, there is not any reason to prohibit them as a result of they do not embrace deposits, downloads, and registration. The next significant consider our decision is the variety of free games obtainable without download and how […]

Son Yorumlar