Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Giriş yap

Unikaj silnych aktywnych składników Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, jest dalsza wrażliwa skóra.

blog 6 Ekim 2021

Unikaj silnych aktywnych składników Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, jest dalsza wrażliwa skóra.

powiązane historie Dla osób o wrażliwej skórze ustalenie, które produkty nie spowodują podrażnienia, nie musi być grą zgadywania. Według Joshua Zeichner, dermatologa w Nowym Jorku, każdy jest inny, ale istnieje kilka głupich wrażliwych zasad opieki skóry, aby ułatwić wyszukiwanie. @JoshzeichNermdSkincare rządzi, jeśli masz wrażliwą skórę ## wrażliwa ## wrażliwa Kina ## Skinaretips ## dermsoftiktok ## meexplinging ♬ pozostanie – Kid Laroi & amp; Justin Bieber

5 wrażliwe zasady dotyczące opieki skóry, które należy przestrzegać, zgodnie z dermatologiem

1. Unikaj zapachu

Unikaj wszystkich produktów do pielęgnacji skóry, które zawierają zapachy, możesz polubić pachnie, ale często prowadzą do podrażnienia, mówi dr Zeichner. Zapach, niezależnie od tego, czy jest naturalny, czy syntetyczny, jest jedną z najczęstszych przyczyn drażnionego kontaktowego zapalenia skóry.

2. Użyj nawilżającego środka czyszczącego

podczas mycia twarzy, poszukaj nawilżających środków czyszczących i unikaj tych, które spalą lub złuszczają, mówi. Rozważ produkt taki jak Neutrogena Hydro Boost, łagodny balsam do czyszczenia (9 USD). Jest bez zapachu, ma mleczną konsystencję, która tak naprawdę nie pędzi, i jest pompowana kwasem hialuronowym, pozostawiając skórę czystą i uwodnioną.

Neutrogena Hydro Boost łagodny balsam do czyszczenia-sklep 9,00 $ teraz

3. Użyj kojącego kremu nawilżającego

Poszukaj kremu nawilżającego zawierające składniki sotujące skórę, takie jak koloidalne płatki owsiane lub ceramidy, mówi dr Zeichner. Wypróbuj Aveeno Calm + Przywróć żel owsiany krem ​​do twarzy dla wrażliwej skóry (18 USD). Jest to lekkie, ale nawilżające.

Aveeno Calm + Przywróć krem ​​nawilżający z żelem owsianym dla wrażliwej skóry – 18,00 $ sklep teraz

4. Unikaj silnych aktywnych składników

Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, jest dalsza wrażliwa skóra. Unikaj potencjalnie irytujących aktywów, takich jak retinol lub kwasy wodne, mówi dr Zeichner. Te składniki służą odpowiednio do zwiększenia obrotu komórek i usuwania martwych komórek skóry i mogą prowadzić do jaśniejszej, gładszej skóry. Jeśli czujesz, że chcesz to zrobić, ale nie chcesz ryzykować żadnych szkód, odwiedź dermatolog certyfikowany przez zarząd i zobacz, co polecają.

Powiązane historie Są chwile w życiu – powiedzą, że jesteś w ciąży, w pewnym wieku, lub po prostu wyznaczyć sobie cel, aby podwoić spożycie wody – gdy sikanie jak cały czas jest nieuniknione. Ale nawet na tych etapach życia można zrobić rzeczy, aby złagodzić biegi łazienkowe. W rzeczywistości, bez względu na wiek i płeć, istnieją określone potrawy i napoje, które, jeśli będą pochłonąć obficie, sprawi, że poczujesz się, jakbyś musiał sikać około tysiące razy dziennie.

Pokarmy i napoje, które naturalnie pomagają organizmowi pozbyć się nadmiaru wody (a czasem soli) – i dlatego powodują, że sikasz częściej – często nazywa się żywnością moczopędną. Chociaż moletyki zwykle mają postać pigułek wodnych, istnieją zarówno żywność, jak i czynności uważane za naturalne leki moczopędne.

„Ogólnie rzecz biorąc, wszelkie pokarmy o wysokiej zawartości wody zwiększy objętość moczu – pomyśl Owoce, zupy, koktajle i wszelkie płyny spożywane w ciągu dnia ”, mówi Elizabeth Kavaler, MD, urolog, Uro-Gynecolog, chirurg i dyrektor medyczny w Total Urology Care of NY. Niekoniecznie są to moczopędne; Raczej sprawiają, że sikasz bardziej, ponieważ są wypełnione płynem. „Wzrost ogólnej objętości spowoduje zwiększenie produkcji moczu.”

Powiązane historie Dzięki Well+Good Shop nasi redaktorzy postawili swoje lata know-how, aby wybierać produkty (od pielęgnacji skóry po samodzielne opiekę i nie tylko), które pokochają. Podczas gdy nasi redaktorzy niezależnie wybierają te produkty, dokonanie zakupu za pośrednictwem naszych linków może dobrze zarabiać+dobry prowizja. Szczęśliwe zakupy! Przeglądaj sklep

, chyba że umieścisz go w rejestrze ślubu i dostajesz go za darmo, mieszanki są jednym z tych zakupów, które naprawdę mogą się wydawać. Z wieloma ceną w potrójnych cyfrach, naturalne jest zastanowienie się, jak dobrze to działa, ponieważ nie można go dokładnie wypróbować przed zakupem. To (dosłownie) opłaca się przeprowadzić badania – i nikt nie używa bardziej bardziej niż profesjonalnych szefów kuchni.

Jeśli chodzi o koktajle, zupy, a nawet lody … Blendery były używane do zrobienia tego wszystkiego Zestaw Well+Good’s Cook with US Series (który został nakręcony w domach szefa kuchni podczas pandemii). Korzystając z wielu różnych mikserów w różnych kuchniach w restauracji, mają również bardzo mocne opinie, jeśli chodzi o najlepsze blendery.

zarówno dla posiekanego szefa kuchni Palaka Patel, jak i szefa kuchni Mina Park (który jest współwłaścicielem Restauracje w Los Angeles Baroo i Shiku z mężem), jest jedna marka Blender, która, jak mówią, jest bezwzględna najlepsza: Vitamix.

The Shluge: Vitamix Ascent A2500 Red Blender

Palak mówi, że mój mikser Vitamix to koni roboczy w kuchni. Po prostu nie wyobrażam sobie gotowania i rozrywki bez tego. Palak mówi, że powodem, dla którego tak bardzo go kocha, jest to, że silnik (który kontroluje prędkość ostrza) jest super potężny, co ułatwia gotowanie. Zmienna prędkość jest jedną z kluczowych cech Vitamix. Pozwala mi wykonywać delikatne zadanie, takie jak tworzenie majonezu lub mieszania składników na zupę w szybkiej prędkości przez około dwie minuty, mówi. Zupa faktycznie stanie się gorąca, gdy się miesza.

Powiązane historie Zakładana kobieta firma Athleisure Girlfriend Collective tworzy odzież wysokiej jakości, która utrzymuje zarówno włączenie, jak i zrównoważony rozwój. Od szortów rowerowych i modnej, ale funkcjonalnej sukienki treningowej po cardiominal gdzie kupić super przytulną linię salonu, jeszcze nie rozczarowuję się jednym przedmiotem, którego próbowałem.

Jakbyś potrzebował innego powodu, aby pokochać markę, Girlfriend Collective ma teraz szereg nowych niezbędnych rzeczy, które już się ślinimy. Rozszerzenie kolekcji marki Essentials, która zawiera ponadczasowe podstawy do noszenia poza siłownią, nowa kolekcja Essentials dodaje wygodne brańce, wietrzne szorty, wodoodporne warstwy i bez wysiłku jednorazowe, wszystkie dostępne w podstawowych kolorach marki-obra , Czarny, Moss i Ziemia (ciemnobrązowy), a także niektóre sezonowe.

Zasobuj ziemskie podstawy z nowej kolekcji Essentials Collection Girfir Collective

High Neck Longline – 42,00 $

Dziewczyna kolektywu kolektywu najnowszego Bra zamienia plon na długą sylwetkę. Jest wykonany z charakterystycznej tkaniny ściskającej marki i ma dodatkową warstwę siatki mocy z przodu, aby zapewnić wsparcie bez uczynienia, że ​​czujesz się zwężony. Z wysoką szyją, niskim tyłem i szerokim paskami wygląda uroczo z legginsami, szortami rowerowymi, skortami – nazywasz to.

Kupuj teraz Barre Unitard – 78,00 $

Ten Unitard jest definicją łatwą. Został zaprojektowany przy użyciu sprężarki tkaniny, która jest idealna do treningów o niskim i średnim wpływie. Istnieje wbudowany stanik, aby uzyskać dodatkowe wsparcie i regulowane paski, które są łatwe do przesuwania się do twoich upodobań.

Kupuj teraz ściskanie Cami-42,00 $

Wszystkie pokrycie długotrwałego stanika wbudowanego w eleganckie Cami. Dzięki materiałom ściskającym nadaje się do treningów średniej do wysokiego wpływu. Lub, włóż go do dresowych lub dopasowanych legginsów do wylewania się po domu – to jest wygodne w każdym razie.

zakup teraz Birdie tkanin – 48,00 $

To tylko dlatego, że ten skort nazywa się ptaszyny, nie oznacza, że ​​jest ograniczony do tego pole golfowe. Możesz iść w dowolnym miejscu w tym trwałym skorcie. Siłownia, 7-kilometrowa wędrówka, sklep spożywczy-gdzie możesz wędrować, ten skort też może się udać. Jest bardzo wszechstronny i przyjazny dla funkcji, w tym wbudowane szorty siatki, kieszenie boczne i UPF 50+ dla ochrony w słoneczne dni.

Kup teraz

Każdy kawałek z nowej kolekcji Essentials ma materiały wydajności premium, na przykład Charakterystyczny tkaninę ściskającą marki, siatkę i nylon odporny na warunki atmosferyczne, które działają równie dobrze, gdy przerywasz pot, jak podczas relaksu na kanapie. Zgodnie z misją marki linia jest włączająca, z rozmiarami od XXS do 6xl. Jest to ekologiczne-zarówno style ściskające (bla stanika, jednostki i skorty), jak i tkane style, są wytwarzane z recyklingu butelek wodnych po konsumentach. Wszystkie syntetyczne tkaniny są zrównoważone, etycznie pozyskiwane i recyklingowe poprzez program upcyklingu marki, Regirfriend.

Powiązane historie Próbujesz więc zmniejszyć stres i niepokój, ćwicząc … ale jesteś tak zestresowany i niespokojny, że nie możesz znaleźć siły do ​​ćwiczeń. Nie jesteś sam.

Istnieje swego rodzaju epidemia, równolegle z globalną pandemią. Paradoks ćwiczeń stresu jest wspierany przez badanie kwietnia 2021 r., Opublikowane przez recenzowanego recenzowanego Open Access Scientific Journal PLOS One, które stwierdzono, że zdrowie psychiczne było zarówno motywatorem, jak i barierą dla aktywności fizycznej podczas pandemii Covid-19.

W tym badaniu dotyczyło 1600 osób, aby dowiedzieć się: „Jak i dlaczego zdrowie psychiczne, aktywność fizyczna i siedzący tryb życia zmieniły się w trakcie pandemii”. To, co znaleźli, potencjalnie nie było tak zaskakujące: chociaż ćwiczenia wiąże się z obietnicą zmniejszenia lęku, wielu respondentów czuło się zbytnio, by ćwiczyć. Podobnie, chociaż ćwiczenia zmniejszają depresję, respondenci, którzy byli bardziej przygnębiani, byli mniej zmotywowani do aktywności, a brak motywacji jest objawem depresji, powiedziała dr Jennifer Heisz, główna autorka badania i członek wydziału na Wydziale Departamentu Kinezjologia na McMaster University.

Powiązane historie Na calach jest wiele pomocnych Intel, które składają się na panel żywieniowy etykiety żywności. Ilość błonnika? Sprawdzać. Cukier, w tym to, co tam jest naturalnie w porównaniu z tym, co zostało dodane? Sprawdzać. Witaminy i składniki odżywcze, w tym jak blisko porcji powoduje spełnienie wymagań dnia? Tak, to też jest.

Jako świetne (i konieczne!) Wszystkie te informacje polega na tym, że wszystko jest w celu ustalenia, czy coś jest zdrowe, czy nie wymaga trochę pracy detektywistycznej i analizy. Wyobraź sobie, że w panelu żywieniowym uwzględniono również wynik, który wyraźnie ocenił ogólny wpływ na zdrowie żywności.

dla dr Suzanne Judd, epidemiologa odżywczego, to nie jest tylko wyimaginowany, fajny pomysł. Dr Judd (który jest profesorem na Wydziale Biostatystyki na University of Alabama w Birmingham School of Public Health) i jej zespół stworzyli wskaźnik zapalenia żywności, który ma na celu ustalenie, ile stanów zapalnych powoduje wiele żywności, a także wiele żywności, a także wiele żywności, a także wiele żywności, a także wiele żywności, a także wiele żywności, a także wiele żywności, a także wiele żywności, a także wiele zapaleń, a także wiele zapalnych pokarmów Ile stanu zapalnego zapobiegają niektórym pokarmom. Wyniki zostały opublikowane w Journal of Nutrition.

Moim celem było ustalenie, czy istnieje sposób, w jaki możemy wykorzystać matematykę, aby stworzyć wynik diety, który reprezentuje to, co ludzie jedzą i patrzą na ten wynik Aby zobaczyć, jak reprezentuje ogólne zdrowie i ryzyko choroby, dr Judd mówi o swoich badaniach. Chcieliśmy spojrzeć na wyniki, które byłyby związane ze stanem zapalnym w ciele.

Powiązane historie

Dla tych, którzy potrzebują dodatkowej pomocy w dziale dentystycznym, flossowie wodne mogą być całkowitym przełomem gry. Używanie tradycyjnej nici i codzienne szczotkowanie nie należy wymieniać – chyba że ruch szczęki jest ograniczony, niedawno miałeś operację jamy ustnej lub pracę dentystyczną (jak aparat ortodontyczny) lub zęby są bardzo wrażliwe. W tym miejscu mogą się przydać flossów wodnych. Niektórzy ludzie używają nawet floserów wodnych oprócz szczotkowania i rutyny nici dentystycznej, ponieważ mogą być łagodniejszym sposobem na wyczyszczenie płytki nazębnej i zanieczyszczeń. Ale ponieważ na rynku istnieje wiele różnych rodzajów floserów wodnych, który z nich jest dla Ciebie najlepszy?

Kiedy powinieneś użyć flossera wody?

Flosserów wodnych we wszystkich kształtach i rozmiarach. Na przykład mogłeś zobaczyć te z ogromnym zbiornikiem na wodę, a następnie innymi małymi bezprzewodowymi, które mogą zmieścić się w twojej tygodniowej torbie. Ale bez względu na to, jakie są twoje preferencje, wszystkie te urządzenia mają ten sam cel. Chociaż flosery wodne nie mogą oczyścić się z taką samą głębokością jak zwykła nici smyczkowe, nadal mogą wywrzeć wpływ, szczególnie dla tych, którzy mają szczególne obawy dentystyczne.

, więc pacjenci, którzy mają trudności z nici dentystyczne, mogą Wydaje się, że nie dostaje się do nici, zniechęcają się, ponieważ nie mogą dostać się do pleców, jeśli mają zapalenie stawów, lub jeśli mają relacjonistów, aparaty ortodontyczne, flosery wodne są naprawdę, bardzo pomocne, mówi Sharon Huang, założycielka Les Belles Stomatologia NYC. Nie wykonuje tego samego zadania, co zwykły flosser. Ale to nie znaczy, że nie jest to skuteczne.

[są naprawdę dobre w odpryskiwaniu śmieci, Huang kontynuuje. Tak więc pacjenci z dużą przestrzenią pomiędzy zębami, flosser wody jest naprawdę pomocny, ponieważ trudno jest uzyskać wszystkie zanieczyszczenia z obszarów między zębami.

Więc jeśli naprawdę chcesz wziąć swój Higiena jamy ustnej od amatorskiej do pro, flosserów wody są jednym ze sposobów na zrobienie tego. Aby pomóc w uporządkowaniu jednych z najlepszych typów dla floserów wodnych, spójrz na te poniżej.

Powiązane historie Witamy w czekach+zrównoważonych, w których kobiety o różnych nawiasach dochodowych ujawniają, ile wydają na (i jak budżetowe) w celu rozpowszechniania przejrzystości i być może trochę inspo. Zobacz, jak wszystkie

Mówienie o pieniądzach z przyjaciółmi i znajomości mogą wydawać się faux pas, ale jeśli jest czas na zburzenie tego piętna, to teraz. Covid-19 był destrukcyjny finansowo dla milionów, co utrudnia budżet na zdrowe nawyki, jeśli nie prawie niemożliwe, dla wielu osób. W tym miejscu pojawiają się Well+Good Checks+Balanced Series. Pomyśl o tym jako o przestrzeni, aby zainspirować więcej otwartych i szczerych rozmów na temat pieniędzy – szczególnie o tym, jak różni ludzie mogą sobie pozwolić na nawyki odnowy biologicznej, które są dla nich ważne.

Pandemia nie stoi na przeszkodzie, aby wielu ludzi osiągnęło swoje cele i marzenia. *Teresa, 31-letnia mieszkająca w Tulsa w stanie Oklahoma, koncentruje się na przekształceniu swojej strony w całkowitą firmę. Here, she shares how she is budgeting for her new business costs—while still affording the healthy habits that are important to her—in hopes that she’ll see some financial return in the not-so-distant future.

Czytaj dalej, aby zobaczyć, jak jedna przedsiębiorczyni budżety na jej zdrowe nawyki podczas uruchamiania firmy podczas Covid-19.

art: w+g Creative

teresa, 31, konsultant ds. Public relations, Tulsa, Oklahoma

Dochód: 125 000 USD rocznie. Moim głównym zadaniem jest konsultant ds. Public relations i pracuję z klientami w alternatywnej przestrzeni zdrowotnej i odnowy biologicznej. Bardzo mi się to podoba, ponieważ mogę pracować z markami, które osobiście mnie ekscytują. Pracuję dla siebie, co jest decyzją, którą podjąłem prawie pięć lat temu. Wcześniej byłem wewnętrznym reżyserem PR w usłudze ze strumieniem muzyki. Pragnąłem większej swobody i elastyczności i myślałem, że moje 20 lat to idealny czas na ryzyko. To się opłaciło! Zarabiam około 125 000 $ rocznie i, co ważniejsze, jestem w siedzeniu kierowcy mojej własnej kariery.

Powiązane historie Sześć miesięcy temu moja poranna rutyna skręciła ostro: obudź się, szczotkuj zęby i udaj się do pracy. Ze mną do tej pory? Cóż, kiedy mówię głowę do pracy, tak naprawdę mam na myśli z powrotem do łóżka o 9 rano.

Tak, zrobiłem to, co widziałeś na temat WFH, powiedział ci, żebyś nie robił: pracować tam, gdzie śpisz. I nie tylko ucierpiała moja produktywność (moje łóżko jest po prostu zbyt wygodne), ale mój niegdyś ugruntowany harmonogram ZZZ trafił.

, więc kiedy zwróciłem się do moich przyjaciół nastawionych na dobre samopoczucie, aby zapytać, jak oni ” Utrzymując dobry sen w tej nowej normie, pierwszą rzeczą, o której wspominali, było wypróbowanie CBD.

Etiket yok

80 gösterim, 1 gün

  

 • Uk's High 10 Finest On-line Casinos

  Tarafından AÇIK 10 Ocak 2022 - 0 Yorumlar

  Uk’s High 10 Finest On-line Casinos Services similar to Boku and Zimpler facilitate pay-by-phone deposits. This is a convenient and secure deposit technique. Debit Cards 50x Wagering applies to the Bonus + Deposit quantity, playable on selected slots only. Bonuses must be accepted inside 72 hours and are legitimate for 30 days and wagering requirement […]

 • Online Casino Websites

  Tarafından AÇIK 10 Ocak 2022 - 0 Yorumlar

  Online Casino Websites One thing to know is that it’s doubtless you’ll want to use the same deposit and withdrawal technique — e.g. Mobile casinos are commonplace for online playing. Whether a on line casino website provides a chosen app or a cell browser version of its website, you’ll not often be unable to use […]

 • Heart Of Vegas And Cashman Casino Slots

  Tarafından AÇIK 19 Mart 2022 - 0 Yorumlar

  Heart Of Vegas And Cashman Casino Slots Yes, these video games could be performed all over the world, there is not any reason to prohibit them as a result of they do not embrace deposits, downloads, and registration. The next significant consider our decision is the variety of free games obtainable without download and how […]

 • Best On-line Casinos Uk

  Tarafından AÇIK 10 Ocak 2022 - 0 Yorumlar

  Best On-line Casinos Uk If you learn our full Cherry Gold Casino review, you’ll learn about 4 welcome bonuses waiting on your first deposit. In reality, as quickly as you confirm your email, you get 25 free spins and a 100 percent cashback bonus. In addition, there are particular monthly promotions that provides you with […]

 • Heart Of Vegas And Cashman Casino Slots

  Tarafından AÇIK 19 Mart 2022 - 0 Yorumlar

  Heart Of Vegas And Cashman Casino Slots Yes, these video games could be performed all over the world, there is not any reason to prohibit them as a result of they do not embrace deposits, downloads, and registration. The next significant consider our decision is the variety of free games obtainable without download and how […]

Son Yorumlar